:::: MENU ::::

Гримерна 3-х дзеркальна

Гримваген 2-х дзеркальний – це однокiмнатний гримваген з обладнаними 2-ма гримдзеркалами. Гримерна побудована на самохiднiй вантажнiй платформi з утепленим примiщенням в 40 м3.

Гримерна спецiально розроблена для зйомок масштабних картин за участю великої кiлькостi акторiв або проведення масових заходiв. Наявнiсть цiєї гримерної економить знiмальний час i створює комфортнi умови для пiдготовчого процесу. Просторе примiщення гримерної обладнане 2-ма професiйними гримерними мiсцями, гарячою i холодною водою, перукарською мийкою для волосся, обiгрiвачами, кондицiонером, вбудованими меблями, внутрiшньою електромережею, шкiряним диваном i шкiряним крiслом. Передбаченi усi умови не лише для роботи, але й для вiдпочинку.

У заднiй частинi гримерної-костюмерної є великий простiр в 12 кв.м. з вiшалками для костюмiв, для господарських потреб або вiдпочинку персоналу.

Особливостi експлуатацiї побутового транспорту STARWAGENа в зимову пору року дозволяють подавати гримерну на майданчик вже прогрiтою, без виснажливого очiкування на пiдключення до зовнiшнього джерела живлення.

Гримерну обслуговує водiй у формi, який оперативно реагує на побажання замовникiв. Потребує зовнiшнього живлення (32А, 220В).