:::: MENU ::::

Гримерна з туалетом

Гримерна з туалетом – це двокiмнатний гримваген, з окремими входами в гримерну i в санвузол. Гримерна з туалетом побудована на самохiднiй вантажнiй платформi з утепленим примiщенням в 30 + 13 м3.

Гримерна з туалетом створена для комфортної i одночасної роботи двох гримерiв, у розпорядженнi яких професiйнi, обладнанi теплим i холодним свiтлом гримдзеркала i професiйнi крiсла. Великi дзеркала i освiтлення кiмнати дозволяють бачити акторiв у повний зрiст; шкiряний диван слугуватиме для вiдпочинку знiмальної групи; багато зручних полиць i розеток. Окремий вхiд в санвузол дає можливiсть використовувати його не лише для групи гримерiв i акторiв, а й для персоналу майданчика.

Гримерна з туалетом обладнана гарячою i холодною водою з професiйною раковиною для миття голови, 2-ма гриммiсцями, обiгрiвачами, кондицiонером, вбудованими меблями, внутрiшньою електромережею, великим диваном, тумбою i вiшалкою для костюмiв, а також туалетом i умивальником в окремому примiщеннi. Спецiально навчений водiй надасть допомогу у вирiшеннi побутових проблем цього транспорту протягом всього часу роботи.

Система санвузла має запас води в 0,7 куб. м. i забезпечує до 120 вiдвiдувань за змiну.

Потребує зовнiшнього живлення (32А, 220В).