:::: MENU ::::

Кейтерінваген

Кейтерінваген зроблено кампанією Starwagen для обслуговування харчування на “виїзді” під час кіно і тілі зйомок, культурних, спортивних, концертних заходів з комфортними і повноцінними умовами для приготування, зберігання і сервірування харчових продуктів. Кейтерінваген обладнаний на базі автомобіля IVEKO Delly, що має розміри 2,30 м на 4,60 м, з приміщенням в 23 м3.

Мобільна кухня являє собою ізотермічну будку з поліпшеною внутрішньою обробкою, яка тримає необхідну температуру, а також має подвійні двері ззаду транспорту, бічні розсувні двері і два спеціальних вікна для подачі їжі. Кейтерінваген обладнаний стелажами для посуду, раковиною з гарячою і холодною водою, витяжкою, є дві мікрохвильовки, холодильник об’ємом 120 л з нижньою морозильною камерою, стелаж з нержавійки для продуктів, посуду та інших потреб виїзного харчування; всі робочі поверхні – з нержавіючого харчового матеріалу для готування; поліпшене освітлення.

На вимогу можливо додаткове обладнання електричними чайниками, кавоварками, електричними плитами або іншим професійним обладнанням. Транспорт оперує об’ємом чистої води до 250 літрів включно; його вантажопідйомність становить до 2 тон включно.

Крім водія, є два додаткових місця для кейтеринг персоналу. На вимогу замовника можуть бути додатково надані для використання столики, стільчики, а також парасольку-стояк від сонця, або дощу.

Обслуговуючий персонал під час зміни бере на себе вирішення всіх поточних побутових питань, пов’язаних з роботою кейтерінвагена.