:::: MENU ::::

STARWAGEN Cayman

STARWAGEN Cayman – автобус високою комфортабельності американського виробництва; будинок на колесах VIP рівня, що дозволяє створити умови для відпочинку і роботи VIP персон. Його розміри, планування та технічне оснащення задовольнять найвищі запити.

У центральній частині автобуса знаходяться презентаційна зона, яка обладнана кліматичними установками, LCD телевізорами, DVD-CD stereo, холодильником, морозильною камерою, кавоваркою, мікрохвильовою піччю, газовою плитою, газовою духовкою, мийкою, а також – вбудованою кухнею, розкладним диваном, три поворотних шкіряних крісла, столами і стільцями, професійний грімзеркалом з кріслом.

Задня частина VIP транспорту – це спальня: кондиціонер, газовий обігрівач, DVD-програвач, LCD телевізор, CD stereo; душова кабіна, туалет, умивальник; повноцінна двоспальне ліжко, шафа для речей, туалетний столик, яка так само має можливість трансформуватися в гримерку з професійний грімзеркалом з кріслом.

Оснащення: чотири висуваються під час стоянки слота, які збільшують площу приміщення. Два знаходиться в центральній частині автобуса, і два – в спальні. Площа корисного простору близько 45 кв. м.

STARWAGEN Cayman дозволяє VIP персони підготуватися до зйомки, повноцінно відпочити, прийняти гостей. У розпорядженні будуть також міні бар і професійний стюард-водій, який зможе допомогти вирішити поточні побутові питання, подати ароматну каву / чай або приготувати сніданок / обід / вечеря.