:::: MENU ::::

STARWAGEN Firenza

STARWAGEN Firenza – автобус високої комфортабельності виробництва США, так званий «будинок на колесах» VIP рівня, що дозволяє створити умови для відпочинку і роботи VIP персон. Його розміри, планування та технічне оснащення задовольнять найвищі запити і вимоги під час зйомок.

Центральна частина автобуса: кондиціонер, газовий обігрівач, LCD телевізор, DVD-CD stereo, холодильник, морозильна камера, кавоварка, мікрохвильова піч, газова плита, газова духовка, мийка; вбудована кухня, розкладний диван, три поворотних шкіряних крісла, стіл і стільці, професійне грімзеркало з кріслом.

Задня частина – це спальня, має кондиціонер, газовий обігрівач, DVD-програвач, LCD телевізор, CD stereo; є душова, туалет, умивальник. Для сну та відпочинку надана повноцінна двоспальне ліжко, шафа для речей і туалетний столик.

Оснащення: Два висуваються під час стоянки слота, які збільшують площу приміщення. Один знаходиться в центральній частині автобуса, другий – в спальні. Площа корисного простору близько 36 кв. м.

STARWAGEN-автобус-слайдер дозволяє VIP персони підготуватися до зйомки, відпочити, прийняти гостей або повечеряти. У розпорядженні будуть міні бар і професійний стюард-водій, який зможе допомогти вирішити побутові питання, зварити і подати ароматну каву, або ж підготувати і накрити вечерю.