:::: MENU ::::

STARWAGEN Raptor

STARWAGEN Raptor – трикімнатний причіп високою комфортабельності американського виробництва; будинок на колесах VIP рівня, що дозволяє створити умови для відпочинку і роботи VIP персон. Його розміри, планування та технічне оснащення задовольнять найвищі запити і вимоги.

Задня частина VIP транспорту – це VIP гримерка: кондиціонер, газовий обігрівач, DVD-програвач, LCD телевізор, CD stereo; душова кабіна, туалет, умивальник, шафа для речей, туалетний столик, яка так само має можливість трансформуватися в окрему спальню з повноцінною двоспальним ліжком.

У центральній частині автобуса знаходяться презентаційна зона, яка обладнана кліматичними установками, LCD телевізорами, DVD-CD stereo, холодильником, морозильною камерою, кавоваркою, мікрохвильовою піччю, газовою плитою, газовою духовкою, мийкою, а також – вбудованою кухнею, розкладними диванами, барною стійкою .

Передня частина VIP транспорту – це кабінет або спальня: кондиціонер, газовий обігрівач, DVD-програвач, LCD телевізор, CD stereo; персональна душова кабіна, персональний туалет, умивальник; є можливість трансформувати кабінет в спальню з повноцінною двоспальним ліжком, шафою для речей, туалетним столиком. Так само є можливість трансформувати приміщення в гримерку, яка обладнана професійним грімзеркалом з кріслом.

Оснащення: чотири висуваються під час стоянки слота, які збільшують площу приміщення. Два знаходиться в центральній частині автобуса, і два – в спальні. Площа корисного простору близько 53 кв. м.

STARWAGEN Raptor – повноцінний трикімнатний будинок на колесах високою комфортабельності, що дозволяє VIP персони підготуватися до зйомки, відпочити, прийняти гостей. У розпорядженні будуть міні бар і професійний стюард-водій, який зможе допомогти вирішити поточні побутові проблеми, зварити запашну каву або накрити стіл, як для гостей, так і для VIP проживає.
 STARWAGEN Raptor