Про нас | STARWAGEN

Про нас

STARWAGEN – ключовий бізнес партнер компанії PATRIOT RENTAL.

STARWAGEN повністю забезпечить кіно/відео-знімальний процес чи великий івент необхідним автотранспортом.

Це старвагени, кампери, гримвагени, костюмвагени, туалети, мобільні офіси, самохідні генератори від 30 до 600 кВт, светобази, камервагени, автовишки, лафет.

STARWAGEN потурбувався про зручність і комфорт своїх клієнтів і забезпечив кожен борт побутового транспорту всім необхідним для роботи і відпочинку. Відмінними рисами наших комплексів є: стильний дизайн, просторі салони, професійне обладнання гримерних та костюмерних секцій, мийки для волосся, пральні машини і повноцінні гігієнічні відсіки.

Бездоганний сервіс і індивідуальний підхід до кожного проекту дозволяють нам надавати гримерно-костюмерні комплекси, кампери і старвагени для зірок світового масштабу.

Наші менеджери врахують всі побажання і допоможуть підібрати потрібний комплекс, будь то довгостроковий проект або разова зміна, експедиція в інші країни або зйомки в центрі Києва.

Побажання і рекомендації наших клієнтів є основою постійного вдосконалення і розвитку компанії.  Ми поважаємо і цінуємо наших замовників, тому постійні клієнти отримують спеціальні умови.